Ezo Gelin Yöresel Ürünler Pazarına HOŞGELDİNİZ

0 (533) 507 33 27
Yeni

Doğal Tatlı Pul Biber

Ezo Gelin Yöresel

Doğal tatlı pul biber, ülkemiz mutfaklarının dış ülkelere tanıtılması esnasında en çok bahsedilen lezzetlerden biridir. Biberimiz doğaldır ve hiçbir katkı maddesi bulunmamamktadır.

  • Fırsat Ürünü
  • Hızlı Kargo
150,00
-

- +
100

Doğal tatlı pul biber, ülkemiz mutfaklarının dış ülkelere tanıtılması esnasında en çok bahsedilen lezzetlerden biridir. Ülkemiz sınırları içerisinde yer alan bazı illerde yetiştirilen kırmızı biberlerin kurutulması ve daha sonrada öğütülmesi ile elde edilen doğal tatlı pul biber, herhangi bir katkı ya da koruyucu maddesi içermez.

Bu özelliği ile kullanıldığı her yemeği doğallığa yaklaştıran doğal tatlı pul biber, her damak zevkine uygunluğu ile dikkat çeker.  Doğal tatlı pul biber iştah açıcı özelliği ve diğer faydaları ile sofralardan eksik edilmemesi gereken bir üründür. Bu ürün Gaziantep, Şanlıurfa ve Diyarbakır’ın biberleri ile yapıldığı zaman yöresel farkını ortaya koyar. 

Vücut Sağlığınızı Tatlı Pul Biber ile Koruyun!

Doğal tatlı pul biberin faydaları oldukça fazladır. Kolesterolü dengeleyici özelliği bulunan doğal tatlı pul biber, vücut enfeksiyonlarını sökme konusunda oldukça başarılıdır. Ayrıca kan pıhtılaşma sorunu olanlar için doğal bir ilaç olan tatlı pul biber, dolaşım sistemine doğrudan etki eder. Doğal yollar ile üretilmiş olması faydasının çok kısa sürede görülmesini sağlar. 
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.