Ezo Gelin Yöresel Ürünler Pazarına HOŞGELDİNİZ

0 (533) 507 33 27

Hakkımızda

Ülkemiz sınırlarında yer alan nerede ise her ilin kendine özgü birtakım lezzetleri bulunmaktadır. Ege Bölgesi’nden Doğu Anadolu Bölgesi’ne, Karadeniz Bölgesi’nden Akdeniz Bölgesi’ne 4 farklı mevsimin yaşandığı ülke topraklarımız, pek çok güzelliği içerisinde barındırmaktadır.

Her yörenin toprağı, iklim şartı ve diğer fiziki koşulları farklıdır. Bu özellikler çerçevesinde, o bölgede yetişen ürünler de farklılaşmaktadır. Hem ürünlerin farklı olması hem de geçmişten günümüze kadar ilgili yörede yaşamış olan medeniyetlerin alışkanlıkları, her bölgenin farklı lezzetlere sahip olmasını sağlamıştır. Bölgelerin kendine has lezzetleri, yöresel ürünler piyasasının oluşmasına aracı olmuştur. Çeşitli sebepler nedeni ile yöre dışına çıkamayan lezzetler, memleketinden uzakta yaşamak zorunda olan ya da ilgili memleket ile herhangi bir bağı olmamasına rağmen o yörenin lezzetlerine ulaşmakta zorluk çeken kişilere, yöresel lezzetler piyasası ile ulaştırılmaktadır.

Bizler Ezo Gelin Yöresel Ürünler olarak, ülke sınırları içerisinde yer alan tüm bölgelere ait yöresel lezzetleri en hızlı ve en güvenilir şekilde, siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. İnternet sitemiz aracılığı ile sizlere bilgisini verdiğimiz yöresel lezzetlerin hepsi, ait oldukları yörelerden özel olarak getirtilmekte ve sizlerin sofralarına konuk olmaktadır.

Ezo Gelin Yöresel Ürünler olarak, sizlere birçok farklı yöresel lezzetin teslimatını yapmaktayız. Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırdığımız kargoların her biri en hijyenik ve en özenli şekilde paketlenmektedir. Ürünlerin, kargo esnasında olası bir darbeden ötürü zarar görmesini engellemek amacı ile yüksek güvenlik önlemleri alınarak hazırladığımız kargolarımız, en kısa sürede sizlere teslim edilmektedir. Herhangi bir sebepten ötürü kargolarınızın zarar görmesi ya da ürünlerinizde bir aksilik yaşanması durumlarında da desteklerimiz ile daima yanınızda olduğumuzu hissettiririz.

Ezo Gelin Yöresel Ürünler olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sunduğumuz ve sunacağımız her hizmet için siz değerli müşterilerimizin öneri ve görüşlerini baz alır ve ona göre sürekli bir gelişim içinde olmaya gayret gösteririz. Gaziantep’ten Nazilli’ye kadar uzanan yöresel ürün yelpazemiz ile hem lezzeti hem de sağlığı, en doğal hali ile sizlere teslim etmeyi amaçlamaktayız.

Önce evinize sonra da sofranıza konuk olan yöresel lezzetlerimiz, sizlerin sağlıklı bir hayata sahip olabilmeniz adına ürünün yetiştiği ilk elden sizlere ulaşmaktadır. Fabrika içerisinde üretilen herhangi bir ürünü sizlere teslim etmiyor, böylelikle de katkısız ve doğal ürünler aracılığı ile beslenmenizi sağlamaktayız. Rengi, kokusu ve yapısı ile doğallığın adresi olan ürünlerimizin her biri ile memleket özleminize ya da memleketiniz olmamasına rağmen âşık olduğunuz tatlara sahip olan o yörelere doğru bir yolculuğa çıkacaksınız.

Sizlere sunmuş olduğumuz yöresel lezzet hizmetimiz karşılığında talep ettiğimiz ücretlerin her biri, en uygun fiyat politikamız çerçevesinde belirlenmiştir. “Sağlıklı beslenmek herkesin hakkı” fikri ile hareket ettiğimiz bu yolda, her kesimden bütçeye en iyi şekilde hitap etmeye çalışıyoruz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.