Ezo Gelin Yöresel Ürünler Pazarına HOŞGELDİNİZ

0 (533) 507 33 27
Yeni

Doğal, Yakan Çok Çok Acı Psikopat Biber

Ezo Gelin Yöresel

Doğal, Yakan Çok Çok Acı Psikopat Biber; bu biber başka biber kişiye özel olarak hazırlanan acısı en üst düzey ve bi altı olarak ayarlanan özel pul biberimiz, tamamen süs biberi çekilerek ve tatlı pul biberi ile zeytin yağında çekilerek özel olarak hazırlanmaktadır.

  • Fırsat Ürünü
  • İade Garantili
  • Hızlı Kargo
250,00
-

- +
298

Doğal, Yakan Çok Çok Acı Psikopat Biber, Antep yöresi ile ünlenmiş bir baharat çeşididir. Antep yöresel ürünleri içerisinde yer alan bu lezzet, yöreye özgü yetişen biberlerden elde edilmektedir.

Doğal yakan çok çok acı psikopat biber; bu biber başka biber kişiye özel olarak hazırlanan acısı en üst düzey ve bi altı olarak ayarlanan özel pul biberimiz, tamamen süs biberi çekilerek ve tatlı pul biberi ile zeytin yağında çekilerek özel olarak hazırlanmaktadır.

Ülkemiz illerinden biri olan ve dünya mutfakları arasına girmeyi başaran Gaziantep, pek çok farklı lezzeti mutfağında barındırmaktadır. Antep yöresi birçok lezzeti ile ünlenmiş olsa da ilin adının sıkça anılmasını sağlayan en önemli ürünlerinden biri biberleridir. Pek çok farklı biber çeşidine sahip olan Gaziantep, kırmızı renkli küçük biberleri ile dikkat çekmektedir. Süs biberi olarak da adlandırılan ancak diğer kırmızı biberlerden çok daha fazla acı olan bu kırmızı biberler, doğal, yakan psikopat acı biberin yapımı için kullanılır.

Acıya Doyacaksınız!

Herkesin damak zevki farklıdır. Bu neden ile özel zevklere sahip olan kişilerin kendilerine en iyi hitap eden ürünlere kavuşması önemlidir. Doğal yakan psikopat acı biber, ekstra acı özelliği ile tam bir acı sever ürünüdür. Arzu edilen her yemekte kullanılabilen bu baharat çeşidi, hastalıklar ile savaşma konusunda oldukça etkilidir. 
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.