Ezo Gelin Yöresel Ürünler Pazarına HOŞGELDİNİZ

0 (533) 507 33 27
Yeni

Kuru Nane

Kuru Nane, ballıbabagiller familyasının Mentha cinsini oluşturan bütün Dünya'da görülebilen 25-30 türün ortak adı.

  • Fırsat Ürünü
  • Hızlı Kargo
170,00
-

- +
100

Nane, ballıbabagiller familyasının Mentha cinsini oluşturan bütün Dünya'da görülebilen 25-30 türün ortak adı. Genellikle temmuz ve ağustos ayları arasında açarlar ve bu bitki uçucu yağ bakımından zengin nane kokulu yapraklar üretir. Türler arasındaki kesin ayrım belirsizdir; 13 ila 24 tür olduğu tahmin edilmektedir.

Doğal kuru nane, herhangi bir işlem görmeden sofralarımıza konuk olan nanedir.

Market raflarında olan birçok paketli nane ürününe, ürünün bozulmadan daha uzun süre saklanabilmesi amacı ile katkı maddeleri eklenmiştir. Ancak doğal kuru nane de böyle bir durum söz konusu değildir. Ürünün bu özelliği sayesinde hem kısa vadede hem de uzun vadede nanenin insan sağlığı üzerinde ki olumlu etkilerini görmek mümkündür.

Doğal Nane Yetiştiriciliğinin Farkını Sofranıza Taşıyın!

Nanenin doğallığını etkileyen en önemli unsur, nanenin yetiştirilme tarzıdır. Nane yetiştirmek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Ancak doğal kuru nanenin yetiştirilebilmesi için kullanılan yöntem genellik ile çelik ile üretimdir. Tohumla ya da diğer yöntemler ile üretilen naneler, genel anlamda market rafları doldurur.

Doğal Kuru Nanenin Faydaları

Doğal kuru nanenin faydaları oldukça fazladır. Mide ağrısına, sinir yatışmasına iyi gelen doğal kuru nane, özellikle iştahsız olan çocukların yemeklerine katıldığında iştah arttırıcı özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile nanenin kilo problemi yaşayan insanlar tarafından çok sık ve çok fazla miktarlarda kullanılmaması gerekir.

Kuru Nane Fiyatları

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.